Od zawsze towarzyszyło mi zainteresowanie drugim Człowiekiem, możliwość uczestniczenia w jego codzienności i sprawiania, by rzeczywistość jawiła się Jego zadowoleniem również z samego siebie. Dlatego moją pasją stała się KOSMETOLOGIA.
 

Piękno, luksus, szacunek, dbałość o szczegóły, profesjonalne, indywidualne podejście do Klienta oraz wiedza i doświadczenie, tworzą  MÓJ INSTYTUT – Atelier Urody, które daje Klientom porcję satysfakcji, a mnie poczucie spełnienia.  

Z całą odpowiedzialnością mogę napisać, że każdy, kto zawita w progi mojego Instytutu, spotka się z w pełni profesjonalną obsługą, popartą ponad 30-sto letnim doświadczeniem. Wieloletnia współpraca z różnymi firmami kosmetycznymi, jako szkoleniowiec, pozwoliła mi poznać świat zdrowia, piękna i urody od podszewki.

Zdobyłam, potwierdzone certyfikatami, specjalistyczne umiejętności uprawniające mnie do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetyki medycznej. Jestem również autorką indywidualnych menu zabiegowych, masaży dla gabinetów i SPA na terenie kraju, które uzyskały wiele nagród w zakresie kosmetyki i kosmetologii.

Jednak stale poszerzam zakres swojej wiedzy, a także poszukuję zdrowych i bezpiecznych metod odmładzania skóry, które przynoszą oczekiwane efekty.

Nie lubię gotowych rozwiązań i postępowania według szablonu, bo każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby, możliwości i oczekiwania, które staram się poznać i wykorzystać w swej pracy.

Zawsze z dużą starannością wysłuchuję tego, co komunikuje mi Klient, bo on jest Najważniejszy.

Zapraszam,

Maria Siewruk