Jest doskonałym sposobem na trwałą i wszechstronną poprawę urody, ukrycie jej niedostatków i podkreślenie tego, co w twarzy najpiękniejsze.

Jest to też idealne rozwiązanie na nieinwazyjne wyregulowanie kształtu i nadanie wyrazistości poszczególnym elementom twarzy, poprawę lub modyfikację koloru ust i optyczną korektę symetrii twarzy. Poza tym makijaż permanentny to gigantyczna oszczędność czasu podczas codziennej porannej toalety, a także poczucie komfortu i pewności siebie niezależnie od okoliczności. Każdorazowo dopasowuję makijaż do naturalnego kolorytu skóry i do typu urody Klientki. Preferuję wykonywanie makijażu charakteryzującego się dyskretną elegancją i naturalnym wyglądem.

Efekty zabiegu są trwałe i utrzymują się w skórze przez 2-4 lat. Na skutek działania czynników środowiskowych, w zależności od właściwości samej skóry (jej typu, kolorytu i kondycji), w wyniku naturalnego procesu złuszczania się naskórka i zależnie od metody nakładania makijażu, po kilku latach zaczynają tracić na intensywności i makijaż blednie. Aby przedłużyć jego żywotność, zalecam co roku poddać się zabiegowi odświeżającemu.

PRZECIWWSKAZANIA: