Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. A odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku.

Często brwi rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Farbowanie daje krótkotrwały efekt, ponadto często w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, na których włosy przestały odrastać. Makijaż permanentny brwi ma na celu poprawienie ich obecnego wyglądu, a co za tym idzie nadanie nowego wizerunku. Permanentne brwi pozwalają na zagęszczenie łuku brwiowego, wyregulowanie jego kształtu i grubości. Zabieg nadaje twarzy świeżego, młodego i bardziej wyrazistego  wyglądu.

Przed zabiegiem

Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę nawilżającą. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 5-7 dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.
Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. W żadnym wypadku nie należy myć jej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminami wzmacniającego ochronę skóry.

Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego. Delikatna opuchlizna jest sprawą naturalną i zniknie po krótkim czasie. Tuż po zabiegu efekt kolorystyczny jest dość mocny i wyraźny. Po kilku dniach, po wyłuszczeniu się naskórka makijaż zblednie i stanie się delikatniejszy.


PERMANENTNY BRWI – METODA CIENIA, OMBRE

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc zarysowaną brew. Dodatkowo, aby brwi wyglądały realistycznie stosuje się metody cieniowania, np ombre.

Czas zabiegu:

ok. 180 minut

 

Cena:

metoda cienia - 650 zł, ombre - 800 zł


MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – METODA WŁOSKOWA.

W trakcie zabiegu makijażu brwi metodą włoskową pigmentacji poddawana jest cała powierzchnia łuków brwiowych. Specyfika metody włoskowej polega na pigmentowaniu brwi zgodnie z ich naturalną linią oraz kierunkiem porostu, w sposób imitujący autentyczne włoski. Metoda włoskowa idealna jako zagęszczenie włosków, lub jako połączenie z metodą cienia.

Czas zabiegu:

ok. 180 minut

 

Cena:

850 zł